PS2 Fight Night Round 3
Renovované
PS2 Fight Night Round 3
PS2 Fight Night Round 3
PS2 Fight Night Round 3
PS2 Fight Night Round 3
PS2 Fight Night Round 3

PS2 Fight Night Round 3

6,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007940VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markOcenený seriál Fight Night z dielne spoločnosti EA SPORTS ™ Fight Night, je späť, aby uhájil titul jasného šampióna videohier s témou boxovanie. Titul Fight Night Round 3, spoločnosti EA SPORTS ™, je vrcholom tejto vysoko cenené športové hernej trilógie.

Na ceste stať sa najlepšou legendou boxu, trénujte po vzore Muhammada Aliho alebo Oscara De La Hoya, alebo si vytvorte svoj vlastný štýl, len pre svojho boxera. Staňte sa partnermi velikánov ako je Ali, De La Hoya, Joe Frazier, Bernard Hopkins a Ricky "The Hitman" Hatton.

EA SPORTS Fight Night Round 3 - najľahšia cesta do ringu, bez toho aby ste dostali päsťou.

Hlavné vlastnosti EA Super Punch Hráči pocítia účinok tohto zničujúceho úderu, po ktorom sa Boxerova tvár rozšklebí bolesťou. Kvalitná filmová grafika Hráči môžu podľa výrazov tváre a jazyka tela odhadnúť, ako sa súper cíti. Unikátna hra, vizuálne skvelí boxeri a realistické prostredie, to všetko sa skrýva pod titulom EA SPORTS Fight Night Round 3. Boxovanie s najlepšími súpermi Sledujte ESPN Classic s ozajstnými zápasy alebo znovu inscenujte úžasné súboje minulosti i súčasnosti: Arturo Gatti vs. Mickey Ward, Marco Antonio Barrera vs. Eric Morales, a Ali vs. Frasier. Talk the Talk, Walk the Walk V předzápasech zastrašte súpera na tlačových konferenciách svojimi siláckymi rečami. Štýl určuje bojovníka Vytvorte si svoj vlastný štýl a zistite, aký budete mať úspech v súbojoch s najlepšími svetovými boxerov. Počítačoví boxeri používajú taktiky a stratégie, ktoré sa zhodujú s ich reálnymi náprotivky. Treba nebáť sa ich silných stránok a využiť ich slabosťou.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Francouzština
Typ hryBojová, Box
VýrobceEA
Datum vydání20.02.2006
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*