PS2 FIFA 11 2011
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 FIFA 11 2011
PS2 FIFA 11 2011
PS2 FIFA 11 2011
PS2 FIFA 11 2011
PS2 FIFA 11 2011

PS2 FIFA 11 2011

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007646VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

V ďalšom futbalovom ročníku známej série si opäť užijete toho najkvalitnejšieho futbalu a umenie svetoznámych hviezd, vcítíte sa do svojich obľúbených tímov, porazíte svojich súperov a vyhráte tie najprestížnejšie turnaje. Nový ročník FIFA 11 pokračuje v ďalšom skvalitňovaní herného zážitku a rozlišovanie individualít jednotlivých hráčov. Futbalisti sa správajú ako v reálnom svete. Ich rozdiely nespočívajú len v niektorých vlastnostiach ako je rýchlosť či akcelerácie, ale budú zodpovedať jednotlivým typom hráčov.

Wayne Rooney bude klasicky provokovať obranca, zatiaľ čo Dani Alves bleskovo zasprintuje do útoku, ale už sa mu nebude chcieť vracať. Carlos Tevéz si rád vezme loptu a predveďte nejakú tú fintu, Didier Drogba naopak využije svoju silu a pokúsi sa zarputile dostať cez obrancu. Zmenou opäť prešlo tiež správanie gólmanov. Vylepšené sú aj prihrávky, nový systém Pre Passing znemožnia jednoduché "ping-pongové výmeny". Posilnenie doznala i umelá inteligencia. Novinky prinieslo aj audiovizuálne spracovanie - EA Sports vytvoril futbalistov z desiatich rôznych modelov (v minulom ročníku iba 3). Prichádza tiež možnosť upravovať jednotlivé tímové chorály (možno je aj naspievať) a vkladať vlastné muziku pre určité situácie v hre.

Blíži sa teda doba, kedy sa z porastov ozve váš obľúbený popevok. Aktuálne súpisky a klasickej módy (rýchla hra, sezóna, manažérsky mód a online hra) sú samozrejmosťou aj v tomto ročníku. Ďalej hru prvýkrát ovplyvní revolučná novinka - počasie. Mokrá tráva sa autenticky lepí na lopty, čo prináša sťaženú manipuláciu s ním. Ďalšou výraznou zmenou je vylúčenie hráčov v priebehu online hry. Pokiaľ hráč nedohrá rozohraný zápas, bude vylúčený na niekoľko zápasov. Naopak hráči, ktorí odohrajú všetky začatej zápasy budú odmenení špeciálnymi bonusy.

VýrobceEA
Záruka24 mesiacov
Popis
/*