Prvé nastavenie novej konzoly

Prvé nastavenie novej konzoly

23,79 EUR
Služba je k dispozícii
Doprava
Parametre

Po přijetí objednávky služby Vám zavoláme a domluvíme se na způsobu převzetí zboží.

Kód014487

Vďaka tejto službe novú konzolu len zapojíte, o nič sa nestaráte a rovno hráte. Služba je vhodná ak konzolu kupujete svojim deťom alebo ak nie ste v zložitom nastavovanie zbehlí. Prvé nastavenie konzoly Vám ušetrí vzácny čas. R ozhodne odporúčame nielen nováčikom ale aj profíkom.

 

 

Prvé nastavenie novej konzoly

Zapojíte, zapnete a hráte!

Služba Prvé nastavenie novej konzoly predstavuje kompletné počiatočné nastavenie vami zakúpené herné konzoly. Vaša konzola bude po spustení okamžite pripravená k použitiu, stačí vložiť hru a môžete hrať.

Naši technici rozbalí konzolu, vykonajú všetky úvodné nastavenia, vytvorenie používateľského konta danej služby, nastavenie optimálneho rozlíšenia pre vašu obrazovku a spárovanie dodávaného ovládača, prípadne ďalších zakúpených ovládačov a nastavenie slovenského jazyka, ak bude u danej konzoly k dispozícii. Navyše vykonáme všetky aktualizácie systému. Pripravenú konzolu opäť zabalíme do pôvodného balenia.

Prihlasovacie údaje k užívateľskému účtu priložíme k zakúpenej konzole vo formáte A4 s návodom na prípadnú zmenu hesla.

K novému účtu na konzolách Playstation 3 a 4 obdržíte 14 dní členstvo PS Plus zdarma. Členstvo môžete aktivovať na konzolu podľa priloženého návodu vo formáte A4.

Všetky špeciálne a upresňujúce informácie (napr. Preferovaný jazyk alebo používateľskú prezývku) píšte prosím do poznámky.

 

 

Táto služba zahŕňa:

  • Vytvorenie účtu na Xbox Live / PlayStation Network
  • Spárovanie bezdrôtového ovládača s konzolou - týka sa aj ďalších přikoupených ovládačov
  • Nastavenie optimálneho rozlíšenia pre váš televízor
  • Nastavenie českého jazyka (ak je k dispozícii)
  • aktualizácia systému

 

 

ZárukaBez záruky
Popis
/*