PC Torchlight (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PC Torchlight (CZ)
PC Torchlight (CZ)
PC Torchlight (CZ)
PC Torchlight (CZ)
PC Torchlight (CZ)

PC Torchlight (CZ)

9,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018517VýrobcaRunicZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PC

Windows: XP, Vista, 7

Jazyk hry: Čeština


Príbeh hry je zasadený do ťažobnej osady Loučovice, ktorá bola narýchlo založená po nájdení bohatých zásob Ember; vzácne a tajomné rudy, ktorá dokáže očarovať alebo pokaziť všetko, čoho sa dotkne. Táto ničivá sila ale môže mať nedozerné následky a hráči sa musia vydať do útrob neďalekej hory a do hlbokých dole pod ňou, aby v plnej miere zistili, aký dopad mal ember na civilizácie, ktoré tu žili v dobách minulých.

Vlastnosti produktu:

  • Náhodné generovanie - Všetky úrovne sa vytvárajú úplne náhodne, takže každé dobrodružstvo je úplne originálny. Netvory, poklady, rébusy a predmety budú tiež pri každom hraní inej
  • Jednoduché, ľahko pochopiteľné rozhranie - Hra Torchlight je vytvorená tak, aby sa hneď od začiatku ľahko ovládala. Pomocou intuitívneho rozhrania ľahko preniknete do bohatého, rozmanitého sveta.
  • Odchod na odpočinok - Ak postúpite na určitú úroveň, môžete so svojou postavou odísť na "odpočinok" a poskytnúť tak novým hrdinom rôzne výhody do začiatku.
  • Vlastné zviera - Môžete si vybrať zvieracieho spoločníka, ktorý vás bude sprevádzať. Ten potom bude postupovať spolu s vami, bude vám pomáhať v boji is nosením predmetov a preukáže vám veľa ďalších užitočných služieb
  • Povolanie postáv - Vaša postava môže zastávať jedno z troch povolaní, možno ju rôzne upravovať a vybrať jej zvieracieho spoločníka. Jej vzhľad, zručnosti, rozhodnutia počas dobrodružstva aj získavané predmety budú zakaždým iné
  • Rybárčenie - Ak chcete si na chvíľu oddýchnuť od rýchleho tempa dobrodružstvo, navštívte niektoré z rybárskych miest, oddýchne si a skúste niečo chytiť. Ryby môžu rôznym spôsobom ovplyvniť vás alebo vaše zviera, prípadne v nich môžete objaviť aj rôzne zaujímavé veci.
  • K spusteniu hry je nutné splniť minimálna Hardware a Software požiadaviek
  • Hry sú použité a negarantujeme funkčnosť aktivačných kľúčov
  • Hra môže byť aj v nemčine (80% hier obsahuje angličtinu). Ak nie ste s nákupom spokojní, kontaktujte nás, radi Vám vyjdeme v ústrety.
VěkUSK16
Jazyk hryČeština
Typ hryDiablovka, Fantasy, RPG
VýrobceRunic
Datum vydání27.10.2009
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*