Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)
Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)
Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)
Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)
Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)

Nintendo Wii Zumba Fitness 2 (iba hra)

13,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód012071VýrobcaMajescoZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

BALENIE OBSAHUJE LEN HRU, BEZ Merač tepu A PÁSKU

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


BALENIE OBSAHUJE LEN HRU, BEZ Merač tepu A PÁSKU

Zumba je moderný novinkou vo svete fitness. Zumba program je najúčinnejší, najinovatívnejšie a najzábavnejšie cvičení navrhnuté pre každého. Zumba je inšpirovaná latinsko-americkú hudbou. Kombinuje tanec a fitness, pripája latinsko - americkú i medzinárodnej hudbu a spoločne s jednoduchými krokmi vytvára dynamický, vzrušujúci a účinný fitness systém. Kombinuje rýchle a pomalé rytmy a tak fitnes spôsobom formuje a posilňuje telo. Cieľom Zumby je ukázať ľuďom, že cvičiť možno s radosťou, zábavou a bez stresu.

Už viac ako tri milióny hráčov prepadli fantastickému interaktívnemu cvičenie Zumba Fitness. Zumba Fitness 2, pokračovanie celosvetovo úspešného originálu, nadväzuje na svojho predchodcu a vysoko posadenou latku v kategórii zábavných a účinných cvičení zdvíha ešte vyššie. Špičkový zážitok plný nových možností a najrôznejších vylepšení posúva hranice "fitness tanca" a ponúka ešte viac ciest k dokonalej postave. Aj vy sa budete môcť pochváliť štíhlymi, príťažlivými krivkami!

Jednotlivé zostavy předcvičují celebrity zo sveta zumby, Tanya Beardsley, Gina Grant a Beto. Vďaka novým 3D modelom všetkých troch inštruktorov si hráč pripadá, ako by bol priamo v telocvični! Naučte sa na 20 rôznych tanečných štýlov naprieč zostavami - od obľúbenej samby, merengue a curie až po novinky, medzi ktoré patrí napríklad axe, Bollywood, latinskoamerický pop, brušný tanec a paso doble.

Dostaňte sa do kondície v 5 odlišných herných módoch. Rozbaľte to v 5 úžasných, dynamických prostrediach, od jachty kotviace v Miami po nočný klub v LA. Pôjdu Ak vám kroky dobre, každá party sa rýchlo rozbehne. Novo môžete každému z inštruktorov vybrať vlastné odev. Nový systém snímania pohybu uľahčuje cvičenie aj menej skúseným hráčom. Funkcia Progress Tracker umožňuje hráčovi sledovať všetky súvisiace štatistiky vrátane: spálených kalórií, získaných ocenení, celkovej úrovne, technického hodnotenia za vykonané kroky atp. Súčasťou hry je aj obsiahly sprievodca, v ktorom nájdete zostavy pre začiatočníkov, stredne pokročilých i pokročilých.

 

VěkUSK0
Typ hryFitness, Zábavná
VýrobceMajesco
Datum vydání15.11.2011
Offline multiplayerPvP, Více než 2 hráči
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*