Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011
Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011
Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011
Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011
Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011

Nintendo Wii SmackDown vs Raw 2011

5,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018647VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 Bojovať svojou cestou až do siene slávy bojových športov. Ujmite sa jedného šampióna v prepracovanej verzii wrestlingových zápasov a vydajte sa získať vysloužený titul.

Vyzvite najlepšie protivníkov wrestlingového športu a stretnite sa s nimi v neľútostných súbojoch. Cvik robí majstra a tak sa vrhnite smelo do tréningu, aby ste mohli predviesť svoje zručnosti po zaznení štartového gongu.

Hra sa môže pochváliť kvalitným grafickým spracovaním ako samotných hráčov, tak aj okolie, kde na vaše výkony už čaká natešený dav divákov. Zažite neopakovateľné chvíle plné adrenalínu tvoreného realistickými hernými zážitky.

Čo nás čaká?

• pokecať s ďalšími Wrestler či zamestnanci spoločnosti? Splniť pre nich vedľajšie úlohy? Pobiť sa s vaším úhlavným nepriateľom v nefalšovanej zákulisné bitke? To všetko je tu možné a bude to ovplyvňovať celý príbeh.

• Nielen konania v hlavnej línii RtWM, ale aj spojenectvo či súperenie s ostatnými v zákulisí a spôsob, ako s nimi jednáte, môže viesť k inému smerovanie príbehu či segmentov.

• Kým sa blížite najväčšiemu wrestlingovému sviatku roka, dostávate body, ktoré môžete vymeniť za atribúty zlepšujúce vašu silu, rýchlosť, odolnosť a podobne. A to sa bude hodiť, pretože Road to WrestleMania sa stane postupom času ťažšie a ťažšie, až vygraduje hlavným ťahákom WrestleMania.

VěkUSK16
Typ hryBojová, Wrestling
VýrobceTHQ
Datum vydání01.01.2010
Offline multiplayerPvP, Více než 2 hráči
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*