Nintendo Wii Simicity Creator
Akcia
Renovované
Nintendo Wii Simicity Creator
Nintendo Wii Simicity Creator
Nintendo Wii Simicity Creator
Nintendo Wii Simicity Creator
Nintendo Wii Simicity Creator

Nintendo Wii Simicity Creator

14,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód050366VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Staňte sa mocným starostom - budujte, rozvíjajte a borte svoje výstavné mesto. Začnete rozvrhnutím jednotlivých zón a potom sa pustíte do budovania domov, obchodov, tovární, mrakodrapov, diaľnic, železníc a mnohých ďalších vecí. SimCity Creator predstavuje vizuálne vynikajúcu hru s úplne novým užívateľským rozhraním, ktoré je špecificky navrhnuté pre ovládače Wii a Wii Remote. Objavíte rad spôsobov úprav svojho mesta a tiež preskúmate 13 typov miest - v americkom, európskom a ázijskom štýle.

Vo svojom meste máte možnosť postaviť viac ako 30 význačných budov, ktoré mu dodajú ohlas. Niektoré z týchto budov sú inšpirované súčasnými, iné historickými a ďalšie fantasy budovami. Čím viac typov miest preskúmate, tým viac dominantných budov budete môcť postaviť.
Vôbec prvýkrát potom budete mať úplnú voľnosť pri budovaní dopravného systému. V meste pôjdu flexibilne podľa potreby umiestňovať všelijaké zakrútené diaľnice a zatočené železničnú trať. Novinkou je aj pohľad na mesto z vrtuľníka, tryskového či vrtuľového lietadla. V ľubovoľnom z lietajúcich strojov budete mať svoje mesto z vtáčej perspektívy ako na dlani! SimCity Creator by sa samozrejme neobišiel bez dôležitého a atraktívneho prvku živelných katastrof, ktoré hráči SimCity toľko milujú. Pomocou Wii Remote môžete vyvolať zemetrasenie, tornáda, privolať ničivé roboty a monštrá, zakladať požiare a objavovať ďalšie spôsoby, ako privodiť skazu. Čo ste si postavili, môžete zase sami zničiť. V priebehu mnohých hodín zábavy bude osud mesta a jeho obyvateľov ležať len vo vašich rukách!

Hlavné rysy:

- Budujte a tvorte

- či už sa rozhodnete pre metropolu s mrakodrapmi ala New York, romantické európske mestečko, exotický ázijský raj, futuristickú víziu ľudského sídliska, alebo mestu vtlačte vlastný osobitý štýl.

- Borte a ničte - zošlite na mesto skazu v podobe živelných katastrof či mimozemských útokov. Pripravte sa na mimoriadne udalosti. Čo z prachu povstalo, to do neho možno opäť zadupať.

- Najmite si pomocníkov, ktorým zveríte časť mesta, a oni sa o ne budú starať podľa svojho uváženia.

VěkUSK0
Typ hryDetská, Simulátory, Strielačka
VýrobceEA
Datum vydání22.09.2008
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*