Akcia
Renovované
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music

Nintendo Wii Music

Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Skladom 2 ks
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 3.8
Kód050932
VýrobcaNINTENDO
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3,99€

Viac o doprave �

PopisFoto

 

Džemovaní je jednoduché. Hudobníci vo vašej kapele jamujú jednoducho hraním na svoje nástroje v rytme alebo improvizujú podľa svojej nálady. Hrajte rýchlejšie. Hrajte pomalšie. Preskakujte takty alebo si ich pár pridajte. Môžete si robiť, čo chcete - Wii Music automaticky prevedie váš štýl na skvelú hudbu. Neexistujú chyby - hráte proste len pre zábavu z hrania.

Ovládanie Wii vás do hudby priamo ponorí. S Wii Music môžete hrať na viac ako 60 nástrojov za použitia jednoduchých pohybov s Wii Remote a nunchakom. Brnkajte pri hre na gitaru, banjo alebo sitar. Bubnujte pri hre na bubny alebo Konga. Ťukajte pri hre na piáno, vibrafón a xylofón. Narozdiel od väčšiny hudobných hier vás Wii Music nebude nútiť používať veľa klávesov. Stačí len imitovať hru na nástroje.

Wii Music ponúka možnosť virtuálne tvoriť hudbu. Vyberiete si skladbu a nástroj a rozhodnite sa, či chcete vniesť do klasickej hudby rockové prvky, jazz do ľudovej piesne, alebo prerobiť klasiku Nintenda, ako je napríklad hudba zo Super Mario Bros., do juhoamerického rytmu. Zoznam skladieb je ale iba odrazovým mostíkom - dôležité je, ako budete v skladbe improvizovať.

Pošlite svoje nahrávky svojim Wii priateľom, ktorí majú Wii Music. Tí uvidia vaše Mii členov kapely, váš štýl improvizácie a vašu voľbu nástroja. Môžu sledovať vaše nahrávky alebo niektoré časti vašej skladby prehrať a zaslať vám ju upravenú späť. Cez WiiConnect24 si môžete svoje výtvory zasielať znovu a znovu.

Typ hryZábavná
VýrobceNINTENDO
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
Nintendo Wii Music
/*