Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Renovované
Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Nintendo Switch Super Mario Maker 2
Nintendo Switch Super Mario Maker 2

Nintendo Switch Super Mario Maker 2

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód036696VýrobcaNINTENDOZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Switch

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Nástroj Super Mario Maker je splnené prianie každého, kto za svojich mladých rokov hrával akúkoľvek Mario hru tak úporne, že ju po dohraní bez rozmyslu spustil znovu od začiatku, potom ešte raz a znovu a znovu, kým ho pohanskí rodičia násilím neoddelili od ovládača. Niekoľko desiatok rokov to tak človeku vydrží. Nakoniec sa však v živote každého jedinca objavia tá dotieravá filozofická otázka - čo keby tých kolies nebolo 60, ale treba 947529?

Predné psychológovia a majstri Našepkávači z Nintenda zrejme pochopili, po čom blázni túžia a stvorili vynález, s ktorým si môže levelechtivý nadšenec vytvoriť celý vlastný Mario svet, ktorým potom smie fousatého inštalatéra so zameraním na demolačné práce sprevádzať sám alebo napríklad so súrodencom. Najkrajšie na tom všetkom je, že pre masovú výrobu nových úrovní možno využiť hneď niekoľko rôznych predlôh z najobľúbenejších Mario hier, v tomto vydaní navyše aj z dielu Super Mario 3D World .

Jednotlivé úrovne možno nahrávať na internet pre ostatných hráčov a rovnako tak je možno sťahovať majstrovské diela kolegov z celého sveta. Veľká zmena oproti prvému dielu je obsiahly multiplayer režim, v ktorom bude možné stavať aj hrať kooperatívne, pretekať alebo spolupracovať so súpermi cez internet alebo si trebárs zahrať s priateľmi doma na jednej konzole.

To, že Mario Maker 2 nie je len staviteľský simulátor, ale aj plnohodnotná nová Mario hra, dokazuje aj nový režim Story Mode, v ktorom budú mať hráč a jeho panáčik za úlohu precestovať cez 100 prednastavených úrovní ako v klasických Mario hrách, totálne vyhladiť všetku populáciu korytnačiek, chrobáčikov a rybičiek a na konci zachrániť ... HRAD! Áno, v tejto hre sa za získané body obnovuje dojeb..ehm dosť pożkodenia hrad Princezné Peach, ktorú tentoraz nikto neuniesol, najskôr preto, že všetci, ktorí sa o to pokúsili, sa teraz smaží v pekle plnom červených pixelov a ďalej preto, že Mario je príliš silný súper, ktorý je navyše na huby.

VýrobceNINTENDO
Záruka24 mesiacov
Popis
/*