Nintendo Switch Splatoon 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Switch Splatoon 2
Nintendo Switch Splatoon 2
Nintendo Switch Splatoon 2
Nintendo Switch Splatoon 2
Nintendo Switch Splatoon 2

Nintendo Switch Splatoon 2

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009131Záruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Switch

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Priprav sa na pokračovanie unikátne strieľačky z tretieho pohľadu Splatoon, v ktorom si to dievčatká rozdávajú s chobotničkami o to, kto sa stane vládcom arény, v ktorej sa strieľa zásadne farbami! Opäť sa bude rozlievať farebný atrament v chaotických bitkách 4 na 4, pričom prvýkrát sa hráči budú môcť stretnúť aj v lokálnom multiplayeri vďaka veľmi univerzálne platforme Nintendo Switch.

Opomenutá samozrejme nezostala ani hra pre viacerých hráčov online, takže ak si to budete chcieť farebne vybaviť so svojimi priateľmi z celého sveta, samozrejme vám nič v ceste stáť nebude. Druhý diel sa neskôr bude snažiť priniesť hneď niekoľko noviniek v reflexii na premenu hernej scény v uplynulých dvoch rokoch od vydania prvého dielu.

Hlavné prvky:

  • Nové zbrane - do hry vstupujú nové obojručné zbrane, pričom novo môžeš použiť nový pohyb Dodge Roll.
  • Lokálne a online multiplayer - prvýkrát v sérii si budeš môcť zahrať Turf War v režime lokálneho multiplayeru vo všetkých módoch - teda ako TV, tak aj handheld a tabletop módu. Bitky online sa samozrejme tiež vracajú.
  • Nové spôsoby hrania - vďaka neskutočným možnostiam Joy-Conu a ovládače Nintendo Switch Pre máš k dispozícii gyroskop pre vylepšené mierenie a ovládanie.
  • Nové trendy - tvorcovia Splatoon samozrejme nespí na vavrínoch, takže Splatoon 2 prinesie nové charaktery, pričom tie už známe sa vráti za nových podmienok
  • Čerstvé updatami - rovnako ako v prípade prvého dielu, aj po vydaní dvojky sa môžeš tešiť na stále nové update a vylepšenia.
 
Jazyk hryNěmčina, Italština, Ruština, Španělština
Záruka24 mesiacov
Popis
/*