Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)
Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)
Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)
Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)
Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)
Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)

Nintendo Switch Lego DC Super Villains (nová)

16,85 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód799982VýrobcaWarner BrothersZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Switch

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Box obsahuje iba kód na stiahnutie

 
Hra obsahuje iba kód na stiahnutie

Vydajte sa na úplne nové LEGO dobrodružstvo a staňte sa tým najlepším zloduchom, akého kedy vesmír videl, v hre LEGO DC Super-Villains. Úplne prvýkrát budú mať hráči možnosť hrať za superzloducha po celú dobu hrania a vykonávať tak nezbedné baranie a rozpútať chaos v tejto akčnej hre vyvinutej v spolupráci s DC Comics.

Príbeh hry LEGO DC Super-Villains je zasadený do rozľahlého otvoreného sveta DC Universe, kde Liga Spravodlivosti zmizla bez stopy a zanechala tak bremeno ochrany planéty Zeme na svojich náprotivkoch z paralelného vesmíru, ktorí sami seba označujú za Syndikát Spravodlivosti. Ako ale čoskoro vyjde najavo, títo nováčikovia nie sú tak úplne tí, za ktorých sa vydávajú... Úlohou hráča bude odhaliť úmysly týchto nových neznámych, rádoby hrdinov. Vydajte sa na epické dobrodružstvo a stretnite sa s mnohými ikonickými postavami známymi z DC univerza, ako je Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Sinestro a mnoho ďalších.

Kľúčové prvky:

  • Je dobré byť zlý - Pokiaľ ide o zločinnosť, Injustice League nezostane nikdy pozadu. Hráči budú bojovať s protivníkmi, riešiť hádanky a prekonávať prekážky za využitia najrôznejších vylomenín a taktík.
  • Prispôsobiteľné zloduchovia - Vytvorte si svojho unikátneho superzloducha už na začiatku hry alebo vyberajte zo známych postáv. Prispôsobte si vzhľad, štýl, schopnosti a príbeh každej z postáv. Pri postupe hrou hráči odomykajú nové schopnosti, zručnosti a ďalšie prvky prispôsobenia.
  • Neskutočne zábavný príbeh DC Comics - Bojujte so zlom v zábavnom, originálnom a humornom dobrodružstve vytvorenom v kolaborácii s DC Comics.
  • Nové lokality na objavovanie - Herní príbeh je zasadený do mestského prostredia Gotham City a Metropolis a tiež ponúkne ďalšie lokácie známe z univerza DC Comics, ako je napríklad Smallville, Hall of Doom, Hall of Justice a Watchtower.
  • Spojte svoje sily v kooperatívnej hre - Priatelia a rodina sa môžu kedykoľvek pripojiť do hry vďaka lokálnemu kooperačnému módu.

 

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Detská, Lego, Podľa filmu, Skákačka, Superhrdinovia
VýrobceWarner Brothers
Datum vydání16.10.2018
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*