Bloodborne: kartová hra (nová)
Novinka
Bloodborne: kartová hra (nová)
Bloodborne: kartová hra (nová)
Bloodborne: kartová hra (nová)

Bloodborne: kartová hra (nová)

35,69 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018829Záruka24 mesiacov
Stav: Nový
NovýPredávame aj renovovaný tovar - odborne vyčistený, testovaný a na nerozoznanie od nového. Kliknutím sem zistíte viac.

Dosková hra na motívy Bloodborne pre PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

"Bloodborne: kartová hra" je pomerne skromný názov pre taktickú doskovú akčnú adventúru, založenú na predlohe napínavého krváku Bloodborne pre PlayStation 4 . Hráčom konzolovky sú už vopred oboznámení s príbehovým zasadením - ľahkovážne hrátky s krvnými transfúziami spôsobili rozšírenie moru, ktorý mení ľudí na zmutované príšery. Hlavný hrdina hry je lovec (hunter), ktorý sa musí vydať do katakomb Kalicha (Chalice Dungeons), pobiť čo najviac mutantov a získať ich krv.

Doskové spracovanie tohto príbehu je vykonané originálnym kooperatívne-súperiacim spôsobom. Do katakomb sa spoločne vydá 3 až 5 lovcov, ktorí budú musieť spoločne čeliť neľútostným príšerám, pretože - to je predsa jasné - s niekoľkými šikovnými priateľmi môže aj najväčšia hovadstvo vyzerať ako chodiace balík krvi, pripravený na vyzdvihnutie. "Ale šéfe, komu z nás ten balík vlastne patrí ..?" Áno, vašimi hlavnými súpermi budú ostatní hráči, ktorí sa môžu v jednom okamihu stať vašou záhubou. Alebo vy ich, záleží na vašej schopnosti taktizovať, efektívne vylepšovať zbrane a v pravý čas využívať zručnosti vašej postavy. Zvíťazí ten, kto pozbiera najviac krvi.

Znetvorenie obyvatelia katakomb vám však nebudú priateľsky nastavovať zápästia k odberu krvi, budú do vás búšiť, hrýzť, sekať pazúry a kto vie, čo všetko. Katakomby sú náhodne generované a nachádza sa v nich pekných pár bossov, s ktorými si jeden samotný hráč jednoducho neporadí. Smrť je v tejto hre hrdým nositeľom svojho mena a ak sa s ňou stretnete, stratíte všetok postup. Jedinou prevenciou tohto stavu je možnosť vynechanie boja a uloženie nazbierané krvi, čo vás samozrejme stojí jedno dôležité koleso. Vo vašom arzenálu sa budú postupne objavovať lepšie a lepšie zbrane, ktoré možno vylepšovať, rôzne akčné predmety a karty so špeciálnymi schopnosťami.

Na samom dne vášho strachu ... ehm, na konci katakomb na vás čaká finálny boss, ktorého musíte spoločnými silami poraziť, ale pamätajte - z katakomb sa živý môže dostať len jeden lovec.

Obsah balenia:

  • 87 kariet
  • 5 tabuliek lovcov
  • 5 ukazovateľov zdravia
  • 75 plastových žetónov ozvien krvi
  • 16 kartónových žetónov
  • 3 kocky monštier

 

Počet hráčov: 3-5

Vek: 14+ rokov

Doba hrania: 30-60 min

 

VěkUSKOhne USK
Záruka24 mesiacov
Popis
/*